STMicroelectronics STM32L021D4 Series ARM Microcontrollers - MCU
Results: 5
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 16-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU, AES 2.046In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32L021D4 TSSOP-14 Tube
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 16-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU, AES 2.623In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32L021D4 ARM Cortex M0+ 16 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 11 I/O 2 kB 1.8 V 3.6 V Tube
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M0+ MCU 16-Kbytes of Flash , 32 MHz CPU, AES Non-Stocked Lead-Time 20 Weeks
Min.: 960
Mult.: 960
STM32L021D4 SMD/SMT TSSOP-14 ARM Cortex M0 16 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 11 I/O 2 kB 1.65 V 3.6 V - 40 C + 105 C Tube
Min.: 2.500
Mult.: 2.500
STM32L021D4 SMD/SMT TSSOP-14 ARM Cortex M0 16 kB 32 bit 12 bit 32 MHz 11 I/O 2 kB 1.65 V 3.6 V - 40 C + 105 C Reel