Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels

Resultaten: 138
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS Type Connectoruiteinde A Connectoruiteinde A telling pennen Connectoruiteinde B Connectoruiteinde B telling pennen Geslacht Kabelmeter - AWG Kabellengte Kabelmantelkleur Afscherming Nominale spanning Verpakken
Cinch D-Sub-kabels 4In voorraad
278,50 €
276,08 €
276,07 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Jumper Cable DB25, Micro 25 Position DB25, Micro 25 Position Male / Male 26 AWG 18 in White Unshielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels 1In voorraad
277,10 €
276,08 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Jumper Cable DB25, Micro 25 Position DB25, Micro 25 Position Male / Male 26 AWG 18 in White Unshielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 10 skt 36" clrd keyd 50In voorraad
38,72 €
34,25 €
30,56 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
AIM-Cambridge / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DATA SWITCH 10 FT. DB9(M) DB9(M)
Het product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten op het gebied van OEM/EMS en design. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK.
48In voorraad
5,68 €
5,14 €
4,86 €
4,74 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Data Extension Cable DB9 9 Position DB9 9 Position Male / Male 28 AWG 10 ft Brown (Beige)
Cinch D-Sub-kabels DC Strip 8 pin 36" clrd keyd 50In voorraad
30,04 €
26,51 €
23,81 €
23,42 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 8 skt 36" clrd keyd 50In voorraad
34,13 €
30,06 €
26,31 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 10 pin 36" clrd keyd 50In voorraad
34,62 €
30,56 €
26,80 €
26,79 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Cinch D-Sub-kabels DC Strip 12 pin 36" clrd keyd 50In voorraad
39,34 €
34,00 €
30,07 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 12 skt 36" clrd keyd 68In voorraad
43,07 €
38,08 €
34,71 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels Shield SKT Assmbly 25 pos #26 AWG wire 7In voorraad
318,71 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Micro D Cable DB9 9 Position No Connector Female 26 AWG 3 ft Shielded 600 VAC
Cinch D-Sub-kabels Shield Plug Assmbly 9 pos #26 AWG wire 21In voorraad
301,15 €
300,05 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Male 26 AWG 600 VAC
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 4 skt 36" clrd keyd 50In voorraad
23,93 €
21,12 €
18,60 €
17,77 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Cinch D-Sub-kabels DC Strip 6 pin 36" clrd keyd 50In voorraad
25,34 €
22,35 €
19,84 €
19,31 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 6 skt 36" clrd keyd 50In voorraad
29,77 €
25,77 €
23,18 €
22,33 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 2 pin 36" clrd keyd 50In voorraad
19,48 €
17,18 €
15,08 €
14,55 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels DC Strip 2 skt 36" clrd keyd 50In voorraad
19,49 €
17,19 €
15,10 €
14,55 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Cinch D-Sub-kabels DC Strip 4 pin 36" clrd keyd 49In voorraad
22,51 €
19,86 €
17,45 €
16,98 €
16,59 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Strip Connector
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels MicroD Space Screend 51 pos rcpt ETFE wire 35In voorraad
488,72 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Receptacle 51 Position Female 26 AWG 3 ft Shielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels MicroD Space Screend 25 pos plug ETFE wire 14In voorraad
258,15 €
252,20 €
212,02 €
Min.: 1
Veelv.: 1
D-Sub Plug 25 Position Male 26 AWG 3 ft Shielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels MicroD Space Screend 25 pos rcpt ETFE wire 9In voorraad
270,47 €
232,42 €
225,73 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Receptacle 25 Position Female 26 AWG 3 ft Shielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels MicroD Space Screend 51 pos plug ETFE wire 9In voorraad
382,71 €
326,12 €
Min.: 1
Veelv.: 1
D-Sub Plug 51 Position Male 26 AWG 3 ft Shielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels 9In voorraad
216,57 €
206,37 €
201,37 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Jumper Cable DB9, Micro 9 Position DB9, Micro 9 Position Male / Male 26 AWG 18 in White Unshielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels 10In voorraad
216,57 €
206,37 €
201,37 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Jumper Cable DB9, Micro 9 Position DB9, Micro 9 Position Male / Male 26 AWG 18 in White Unshielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels 10In voorraad
225,53 €
215,01 €
209,76 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Jumper Cable DB9, Micro 9 Position DB9, Micro 9 Position Female / Female 26 AWG 18 in White Unshielded Bulk
Dura-Con / Cinch Connectivity Solutions D-Sub-kabels MicroD Space Screend 9 pos plug ETFE wire 6In voorraad
25Verwacht 12/03/2027
135,42 €
112,86 €
105,80 €
102,44 €
Min.: 1
Veelv.: 1
D-Sub Plug 9 Position Male 26 AWG 3 ft Shielded Bulk