Glasvezelkabel onderdelen

Filters

Beschikbaarheidsopties
Toegepaste filters
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS ECAD-model Reeks Modus Poorttype Toepassing Connectoruiteinde A Connectoruiteinde B Kabeltype Kabellengte Aantal vezels Verpakken Kabelmantelkleur
Samtec Glasvezelkabel onderdelen SFP+ Copper Eye Speed I/O Cable Assembly 1In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1

SFPE Plug 1 m Bulk
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 3In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen PCIe(R)-Over-Fiber 20In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PCUO Multimode Duplex Ethernet Ribbon Fiber 50 cm Tray
Samtec Glasvezelkabel onderdelen PCIe(R)-Over-Fiber 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PCUO Multimode Duplex Ethernet Ribbon Fiber 50 cm Tray
Samtec Glasvezelkabel onderdelen PCIe(R)-Over-Fiber 5In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PCUO MTP 0.5 m
Samtec Glasvezelkabel onderdelen PCIe(R)-Over-Fiber 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PCUO MTP
Samtec Glasvezelkabel onderdelen PCIe-Over-Fiber, FireFly Optical Cable Assembly, 8 Lanes, 45 cm 1In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PCUO Multimode Duplex Ethernet MTP Ribbon Fiber 45 cm
Samtec Glasvezelkabel onderdelen Extended Temp PCIe-Over-Fiber 5In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PTUO MTP 0.5 m Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen Extended Temp PCIe-Over-Fiber 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
PTUO MTP 0.5 m Bulk
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 5In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 7In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 5In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 24 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 24 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 1In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1

ETUO MTP 300 cm Tray Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 5In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ETUO MTP 0.5 m 12 Fiber Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ETUO MTP 12 Fiber Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ETUO MTP 0.5 m 24 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen Optical Patch Cable Assembly 1In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
FOPC Multimode MTP (Female) MTP (Female) Patch Cord 10 m 24 Fiber Bag
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly 2In voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO MTP 0.5 m 12 Fiber Bulk Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Active Optical Micro Flyover System Cable Assembly
8Verwacht 26/10/2026
Min.: 1
Veelv.: 1
ECUO Plastic Optical Fiber (POF) MTP 15 cm 12 Fiber Tray Black
Samtec HS-QSFP-DD-P1-1
Samtec Glasvezelkabel onderdelen Flyover QSFP Heat Sink Niet in voorraad levertijd 2 week
Min.: 1
Veelv.: 1
HS Tray
Samtec Glasvezelkabel onderdelen FireFly Extended Temperature Active Optical Micro Flyover Cable Assembly Niet in voorraad levertijd 8 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

ETUO Tray
Samtec Glasvezelkabel onderdelen SFP+ Copper Eye Speed I/O Cable Assembly Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

SFPE Receptacle Receptacle Bag Black
Samtec Glasvezelkabel onderdelen SFP+ Copper Eye Speed I/O Cable Assembly Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

SFPE Receptacle Receptacle Bag Black