Multiprotocol-ontwikkeltools

Resultaten: 445
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS Product Frequentie Hulpmiddel is alleen voor de evaluatie van Werkvoedingsspanning Interfacetype Minimale bedrijfstemperatuur Maximale bedrijfstemperatuur Protocol - Bluetooth, BLE - 802.15.1 Protocol - mobiel, Nbiot, LTE Protocol - GPS, GLONASS Protocol - Sub GHz Protocol - WiFi - 802.11 Protocol - ANT, Thread, Zigbee - 802.15.4
u-blox Multiprotocol-ontwikkeltools RW610, 802.11ax+BLE, PCB antenna, open CPU 1.149In voorraad
Gesneden tape
11,97 €
11,55 €
11,54 €
11,34 €
Spoel
11,34 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 250
Nordic Semiconductor Multiprotocol-ontwikkeltools Devkits for LTE system-in-package ICs 268In voorraad
108,15 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Kits nRF9161 DECT NR+, LTE Cat-M1/NB1/NB2 GPS, QZSS
Ezurio Multiprotocol-ontwikkeltools DVK, BL54L15, Bluetooth LE, MHF4 17In voorraad
51,60 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Kits BL54L15
Ezurio Multiprotocol-ontwikkeltools DVK, Wi-Fi M.2 2230 to STM32 Nucleo-144 adapter board 21In voorraad
44,68 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Adapter Boards STM32, Ezurio Sona Wi-Fi USB
Insight SiP Multiprotocol-ontwikkeltools Bluetooth Low Energy 6.0 Modules Built-in Antenna - Supporting Bluetooth Mesh, Thread and Matter 17In voorraad
21,24 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Texas Instruments Multiprotocol-ontwikkeltools CC2745R10-Q1 LaunchP ad development kit 19In voorraad
60,26 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Max.: 5
Silicon Labs Multiprotocol-ontwikkeltools SiWG917Y SoC Radio Board for Module, Wi-Fi 6 2.4 GHz Bluetooth LE 5.4, 8MB Flash, RF-Pin 29In voorraad
36,69 €
Min.: 1
Veelv.: 1
1.71 V to 3.63 V I2C, SPI, UART, USART - 40 C + 85 C
Silicon Labs Multiprotocol-ontwikkeltools SiWx917Y Co-Processor Radio Board for RCP and NCP Modules, Wi-Fi 6 2.4 GHz Bluetooth LE 5.4, 4MB Flash, RF-Pin 6In voorraad
36,69 €
Min.: 1
Veelv.: 1
1.71 V to 3.63 V I2C, SPI, UART, USART - 40 C + 85 C
Seeed Studio Multiprotocol-ontwikkeltools XIAO nRF52840 3PCS Pack - NFC, Onboard Bluetooth5.0 Antenna, supporting Arduino, 62In voorraad
81Verwacht 17/11/2026
22,27 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Evaluation Boards nRF52840 Bluetooth
Seeed Studio Multiprotocol-ontwikkeltools XIAO ESP32C3 3PCS Pack - RISC-V tiny MCU board with Wi-Fi and Bluetooth5.0, battery charge supported, 95In voorraad
167Besteld
11,74 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards 3.3 V UART - 40 C + 85 C Bluetooth WiFi
Seeed Studio Multiprotocol-ontwikkeltools Seeed Studio XIAO nRF52840 (Pre-Soldered) 87In voorraad
252Besteld
9,79 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards nRF52840 3.3 V SPI, UART Bluetooth
Seeed Studio Multiprotocol-ontwikkeltools Seeed Studio XIAO ESP32C3 (Pre-Soldered) 144In voorraad
540Besteld
5,07 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards ESP32C3 5 V - 40 C + 85 C Bluetooth

Seeed Studio Multiprotocol-ontwikkeltools Seeed Studio XIAO ESP32S3 Sense (Pre-Soldered) 77In voorraad
214Verwacht 23/12/2026
12,81 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards ESP32S3 5 V - 40 C + 65 C Bluetooth
Mikroe Multiprotocol-ontwikkeltools Veda SL917 Click (RF Trace Pad) - Ezurio LLC - 453-00219 5In voorraad
38,70 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Add-On Boards 2.4 GHz 453-00219 3.3 V SPI, UART, USB
Mikroe Multiprotocol-ontwikkeltools Veda SL917 Click (Integrated Antenna) - Ezurio LLC - 453-00221 6In voorraad
38,70 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Add-On Boards 2.4 GHz 453-00219 3.3 V SPI, UART, USB
Mikroe Multiprotocol-ontwikkeltools Stephano-I Click - 2617011025000 7In voorraad
36,98 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Add-On Boards 2.4 GHz to 2.48 GHz 2617011025000 3.3 V UART
Mikroe Multiprotocol-ontwikkeltools NINA-B416 Click - NINA-B416-01B 8In voorraad
47,37 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Add-On Boards NINA-B416 3.3 V UART
M5Stack Multiprotocol-ontwikkeltools The M5NanoC6 is a miniature, low-power IoT development board 759In voorraad
1.040Verwacht 4/11/2026
5,37 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards 0 C + 40 C
Ezurio Multiprotocol-ontwikkeltools Development Kit, Sona IF513, M.2, Key E, SDIO, UART 16In voorraad
128,99 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Kits 453-00186 SDIO, UART Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax
Ezurio Multiprotocol-ontwikkeltools Development, Sona IF513, Antenna Diversity, M.2, Key E, SDIO, UART 18In voorraad
128,99 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Kits 453-00195 SDIO, UART Bluetooth 5.4, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax
DFRobot Multiprotocol-ontwikkeltools Beetle ESP32 C6 Mini Development Board for Wireless Smart Wearable Device (Supports BLE / Matter)
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
533In voorraad
5,25 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards 160 MHz ESP32-C6 3.3 V I2C, SPI, UART - 10 C + 60 C Bluetooth 5 WiFi 6
Adafruit Multiprotocol-ontwikkeltools Adafruit QT Py ESP32 Pico - WiFi Dev Board with STEMMA QT - 8MB Flash 2MB PSRAM 122In voorraad
12,86 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards 2.4 GHz ESP32-PICO-V3-02 3.3 V GPIO, I2C, I2S, SPI, UART, USB Type-C BLE, Bluetooth 802.11 b/g/n
Adafruit Multiprotocol-ontwikkeltools Adafruit QT Py ESP32-S3 WiFi Dev Board with STEMMA QT - 8 MB Flash / No PSRAM 318In voorraad
10,75 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Boards ESP32-S3 3.3 V GPIO, I2C, I2S, SPI, UART, USB Type-C Bluetooth 5.0 802.11 b/g/n
Silicon Labs Multiprotocol-ontwikkeltools xGM260 +20 dBm Explorer Kit 106In voorraad
25,77 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Bluetooth Thread, Zigbee - 802.15.4
Silicon Labs Multiprotocol-ontwikkeltools SiWx917 Wi-Fi 6 Dev Kit 233In voorraad
35,78 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Kits 2.4 GHz SiWx917 I2C, SPI, UART - 40 C + 85 C Bluetooth WiFi 6 ANT