Multiprotocol-modules

 Multiprotocol-modules
Multiprotocol Modules are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many bluetooth module manufacturers including Espressif, Ezurio, Intel, Murata, Nordic Semiconductor, Silicon Labs, STMicroelectronics, u-blox & more.
More...

Please view our large selection of Multiprotocol Modules below.
Resultaten: 1.624
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS ECAD-model Reeks Frequentie Uitgangsvermogen Interfacetype Voedingsspanning - Min Voedingsspanning - Max Minimale bedrijfstemperatuur Maximale bedrijfstemperatuur Antenneverbinding type Afmetingen Protocol - Bluetooth, BLE - 802.15.1 Protocol - mobiel, Nbiot, LTE Protocol - GPS, GLONASS Protocol - Sub GHz Protocol - WiFi - 802.11 Protocol - ANT, Thread, Zigbee - 802.15.4 Kwalificatie Product Verpakken
Quectel Multiprotocol-modules Wi-Fi 4 & Bluetooth 5.2, dual band 2.4/5GHz, 1x antenna, -20 C to +70 C, ultra-compact LCC package, USB 2.0 interface only, antenna pin interface 100In voorraad
Gesneden tape
5,31 €
4,60 €
4,35 €
4,02 €
Spoel
3,53 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
2.4 GHz, 5 GHz USB 3 V 3.6 V - 20 C + 70 C 13 mm x 12.2 mm x 2 mm Bluetooth 5.2 Wi-Fi 4, IEEE 802.11a/b/g/n Multiprotocol Modules Reel, Cut Tape
Quectel Multiprotocol-modules Amazon Sidewalk IoT module (US version only) 100In voorraad
Gesneden tape
10,67 €
9,25 €
8,75 €
8,06 €
Spoel
7,33 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 500
2.4 GHz I2C, SPI, UART 1.8 V 3.3 V - 40 C + 85 C 15 mm x 15 mm x 2.25 mm BLE 5.1 Multiprotocol Modules Reel, Cut Tape
Quectel Multiprotocol-modules Cat 4 + 3G + 2G, 4Gbit ROM+2Gbit RAM, Latin A, Australia, New Zealand 91In voorraad
Gesneden tape
96,65 €
85,14 €
81,48 €
Spoel
81,48 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 250
33 dBm ADC, I2C, PCM, SDIO, SGMII, UART, USB 2.0 3.3 V 4.3 V - 35 C + 75 C SMA 32 mm x 29 mm x 2.4 mm LTE Cat 4 GNSS GNSS, LTE Cat 4 Reel, Cut Tape
Quectel Multiprotocol-modules Cat 4 + 3G + 2G, 4Gbit ROM+2Gbit RAM, Support B28A, EMEA,Thailand 125In voorraad
Gesneden tape
102,71 €
94,26 €
91,08 €
Spoel
91,08 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 250
800 MHz to 1 GHz, 1.7 GHz to 1.9 GHz 33 dBm ADC, I2C, PCM, SDIO, SGMII, UART, USB 2.0 3.8 V 3.8 V - 35 C + 75 C SMA 32 mm x 29 mm x 2.4 mm LTE Cat 4 GNSS GNSS, LTE Cat 4 Reel, Cut Tape
Quectel Multiprotocol-modules Wi-Fi 6, 802.11a/ b/ g/ n/ ac/ ax, 2 2 + 2 2, 2.4/ 5 GHz dual-band, Bluetooth 5.2, DBS 100In voorraad
Gesneden tape
25,87 €
22,59 €
21,45 €
19,89 €
Spoel
18,30 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 500
2.4 GHz, 5 GHz 7 dBm, 17 dBm PCIe, PCM, UART 950 mV 1.95 V 19.9 mm x 18 mm x 2.1 mm Bluetooth 5.2 802.11 a/b/g/n/ac/ax IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 Reel, Cut Tape
SparkFun Multiprotocol-modules ESP32-C6 is Espressif s first WiFi 6 SoC integrating 2.4 GHz WiFi 6 Bluetooth 5 (LE) and the 802.15.4 protocol. It features an industry-leading RF performance with reliable security features and multiple memory resources for IoT products. It cons 28In voorraad
3,35 €
Min.: 1
Veelv.: 1
2.4 GHz GPIO, I2C, I2S, Parallel, SPI, UART 3 V 3.6 V - 40 C + 85 C PCB 19.2 mm x 18 mm x 3.2 mm Bluetooth 5.3, Bluetooth Mesh 802.11 b/g/n/ax Thread, Zigbee 802.11b/g/n/ax, Bluetooth 5.3, Bluetooth Mesh, Thread, Zigbee
SparkFun Multiprotocol-modules ESP32-C6 is Espressif s first WiFi 6 SoC integrating 2.4 GHz WiFi 6 Bluetooth 5 (LE) and the 802.15.4 protocol. It features an industry-leading RF performance with reliable security features and multiple memory resources for IoT products. It cons 5In voorraad
2,80 €
Min.: 1
Veelv.: 1
2.4 GHz GPIO, I2C, I2S, Parallel, SPI, UART 3 V 3.6 V - 40 C + 85 C PCB 19.2 mm x 18 mm x 3.2 mm Bluetooth 5.3, Bluetooth Mesh 802.11 b/g/n/ax Thread, Zigbee 802.11b/g/n/ax, Bluetooth 5.3, Bluetooth Mesh, Thread, Zigbee

Murata Electronics Multiprotocol-modules Type 1GC Shielded ultra-small dual bandWi-Fi 11a/b/g/n/ac Bluetooth 9.2
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
55In voorraad
Gesneden tape
18,51 €
16,13 €
15,31 €
13,40 €
Spoel
12,29 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
1GC 2.4 GHz, 5 GHz 12 dBm Ethernet, GPIO, I2C, SPI, UART, USB 3.13 V 3.63 V - 30 C + 85 C External 10 mm x 10 mm x 1.2 mm 802.11 a/b/g/n Reel, Cut Tape


Quectel Multiprotocol-modules External, 700-960 MHz, 1700-2700 MHz;, Main LTE&DIV LTE, Combining, 2000, SMA Male (center pin), Screw, F 120 43
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
3In voorraad
80,97 €
66,62 €
63,82 €
61,63 €
Min.: 1
Veelv.: 1
700 MHz to 960 MHz, 1.7 GHz to 2.7 GHz ADC, I2C, PCM, SDIO, SGMII, UART, USB 2.0 3.3 V 4.3 V - 35 C + 75 C SMA 32 mm x 29 mm x 2.4 mm LTE Cat 4 GNSS GNSS, LTE Cat 4
Quectel Multiprotocol-modules Embedded, 1559-1606, GNSS L1, Ceramic, -, -, Pin Mounting, 25 25 4 2In voorraad
49,67 €
46,47 €
44,95 €
44,16 €
Min.: 1
Veelv.: 1
21 dBm GPIO, I2C, UART, USB 2.6 V 4.8 V - 35 C + 75 C Integrated 23.6 mm x 19.9 mm x 2.2 mm LTE Cat M1 BDS, Galileo, GLONASS, GPS BDS, Galileo, GLONASS, GPS, LTE Cat M1
Quectel Multiprotocol-modules Embedded, 1710-2700, 3300-5000, 5G, FPC with holder, -, Spring contact, Screw, 37.25 9.6 10.1 1In voorraad
32,25 €
32,24 €
32,23 €
31,77 €
Min.: 1
Veelv.: 1
21 dBm GPIO, I2C, UART, USB 2.6 V 4.8 V - 35 C + 75 C Integrated 23.6 mm x 19.9 mm x 2.2 mm LTE Cat M1/NB2 BDS, Galileo, GLONASS, GPS BDS, Galileo, GLONASS, GPS, LTE Cat M1/NB2
Quectel Multiprotocol-modules 2In voorraad
157,92 €
Min.: 1
Veelv.: 1
850 MHz, 900 MHz, 1.8 GHz, 1.9 GHz 33 dBm ADC, Audio, GPIO, I2C, MIPI-CSI, MIPI-DSI, PWM, SD Card, SPI, UART, USB 2.0, Video 3.55 V 4.4 V - 35 C + 65 C Pad 44 mm x 43 mm x 2.85 mm Bluetooth 4.2 LTE Cat 6 GNSS Bluetooth 4.2, GNSS, LTE Cat 6


Fanstel Multiprotocol-modules BLE 5.1 nRF52833 DF Long Range PCB Ant
4.000Verwacht 24/12/2026
Gesneden tape
8,14 €
7,07 €
6,70 €
6,18 €
Spoel
5,31 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
BM833 2.4 GHz 8 dBm I2C, I2S, SPI, UART 1.7 V 5.5 V - 40 C + 105 C PCB Trace 10.2 mm x 15 mm x 1.9 mm Bluetooth 5.1 802.15.4 (ANT, Thread, Zigbee) Bluetooth Modules Reel, Cut Tape
Espressif Systems Multiprotocol-modules SMD module, ESP32-S3R2 with 2 MB PSRAM die inside, 8 MB SPI flash, PCB antenna
12.882Besteld
Gesneden tape
5,06 €
4,47 €
4,23 €
3,90 €
Spoel
3,51 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 650
2.4 GHz 20.5 dBm I2C, I2S, SPI, PWM, UART, USB 3 V 3.6 V - 40 C + 85 C PCB 25.5 mm x 18 mm x 3.1 mm Bluetooth 5.0 802.11 b/g/n Reel, Cut Tape, MouseReel
Advantech Multiprotocol-modules Qualcomm WiFi6E M.2 2230 E key
211Besteld
67,59 €
Min.: 1
Veelv.: 1
PCIe, USB 3 V 3.3 V - 40 C + 85 C 22 mm x 30 mm x 2.2 mm Bluetooth 5.3 802.11 b/g/n/ac/ax 802.11 b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3
Murata Electronics Multiprotocol-modules Type 1DX Shielded ultra-small dual bandWi-Fi 11a/b/g/n/ac Bluetooth 4.1
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
100In voorraad
1.000Verwacht 10/06/2027
Gesneden tape
10,96 €
9,49 €
8,99 €
8,29 €
Spoel
7,25 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
1DX 2.4 GHz 17 dBm SDIO, UART 1.71 V 3.63 V - 30 C + 70 C External 6.95 mm x 5.15 mm x 1.1 mm Bluetooth 4.1 802.11 b/g/n Reel, Cut Tape, MouseReel
Murata Electronics Multiprotocol-modules Type 1FX Shielded ultra-small dual bandWi-Fi 11a/b/g/n/ac Bluetooth 8.2
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
63In voorraad
Gesneden tape
9,75 €
8,47 €
8,03 €
7,42 €
Spoel
6,55 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
1FX 2.4 GHz 17 dBm SDIO 3.35 V 4.2 V - 30 C + 70 C External 6.95 mm x 5.15 mm x 1.1 mm 802.11 b/g/n Reel, Cut Tape
InnoPhase IoT Multiprotocol-modules WiFi/BLE5/MCU Module w/ RF Antenna Pin Reduced Footprint 199In voorraad
9,46 €
8,22 €
7,79 €
7,20 €
Min.: 1
Veelv.: 1
2.4 GHz 17.5 dBm SPI, UART 2.6 V 3.6 V - 40 C + 85 C RF 12.8 mm x 15 mm x 2.5 mm BLE 5.0 802.11 b/g/n 802.11 b/g/n, BLE 5.0 Tray
Ezurio Multiprotocol-modules Module, BL54L15, Bluetooth LE, Trace ANT, Cut Tape
5.116Verwacht 28/12/2026
4,17 €
Min.: 1
Veelv.: 1
BL54L15 2.402 GHz to 2.48 GHz UART 1.7 V 3.6 V - 40 C + 105 C Trace 14 mm x 10 mm x 1.6 mm Bluetooth LE 802.15.4 Modules Cut Tape
Ezurio Multiprotocol-modules Module, BL54L15, Bluetooth LE, Trace ANT, Tape and Reel
9.985Besteld
Gesneden tape
4,06 €
Spoel
4,06 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
BL54L15 Trace Bluetooth LE 802.15.4 Modules Reel, Cut Tape
Ezurio Multiprotocol-modules BL653 module (Nordic nRF52833) Integrated antenna (Tape/Reel)
7.000Verwacht 7/05/2027
Gesneden tape
9,03 €
9,01 €
Spoel
8,35 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
BL653 2.4 GHz 8 dBm ADC, GPIO, I2C, I2S, SPM, UART, USB 1.7 V 5.5 V - 40 C + 105 C Chip 6.3 mm x 8.6 mm x 1.6 mm Bluetooth LE NFC 802.15.4 802.15.4 (ANT, Thread, Zigbee) Reel, Cut Tape, MouseReel
Ezurio Multiprotocol-modules Module, Sona IF573, MIMO, MHF4, Tape and Reel
5.000Besteld
Gesneden tape
28,35 €
Spoel
28,35 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 1.000
Sona IF573 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz UART 3.13 V 3.47 V - 40 C + 85 C MHF4 Bluetooth Core 6.0, Bluetooth LE WiFi 6E, 802.11 a/b/g/n/ax Reel, Cut Tape, MouseReel
Ezurio Multiprotocol-modules Module, BL54L15, Bluetooth LE, Chip Antenna, Cut Tape
6.374Besteld
4,11 €
Min.: 1
Veelv.: 1
BL54L15u 8 dBm I2S, SPI, UART 1.7 V 3.6 V - 40 C + 105 C Chip Antenna 7.9 mm x 6.3 mm x 1.75 mm Bluetooth LE 802.15.4 Multiprotocol Modules Cut Tape
Ezurio Multiprotocol-modules Bluetooth v4.2 Module with NFC (Integrated Antenna)
1.348Besteld
8,94 €
Min.: 1
Veelv.: 1
BL65x 2.4 GHz 4 dBm GPIO, I2C, SPI, UART 1.8 V 3.6 V - 40 C + 85 C Chip 14 mm x 10 mm x 2.1 mm Bluetooth LE NFC Cut Tape
Quectel Multiprotocol-modules Longevity till 2025. Recommended to push SC682A for new designs (EAU >2000pcs)
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
30In voorraad
Gesneden tape
248,46 €
Spoel
248,46 €
Min.: 1
Veelv.: 1
: 200
33 dBm ADC, Audio, GPIO, I2C, MIPI-CSI, MIPI-DSI, PWM, SD Card, SPI, UART, USB 2.0, Video 3.55 V 4.4 V - 35 C + 65 C Pad 44 mm x 43 mm x 2.85 mm Bluetooth 4.2 LTE Cat 6 GNSS Bluetooth 4.2, GNSS, LTE Cat 6 Reel, Cut Tape