PLC-controllers

 PLC-controllers
Programmable Logic Controllers are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many programmable logic controller manufacturers including Arduino, IDEC, Industrial Shields, Omron, Opto 22, Phoenix Contact, Schneider Electric, Siemens & more.
More...

Please view our large selection of programmable logic controllers below.
Resultaten 3.491
Toegepaste categorieën

Filters

Beschikbaarheidsopties
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS ECAD-model Type Aantal ingangen Aantal uitgangen Montagetype Voedingsspanning - Max Voedingsspanning - Min Type ingang Uitgangstype Interfacetype Displaytype Reeks IP-klasse Minimale bedrijfstemperatuur Maximale bedrijfstemperatuur Grootte
Crouzet PLC-controllers Millenium Digital Expansion, 70 mm, 16 I/Os, 12-24 VDC 10In voorraad
128,52 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Expansion Module 8 Input 8 Output DIN Rail Mount 24 V 12 V Relay Millenium IP20, IP40 - 20 C + 55 C 61.1 mm x 72 mm x 90 mm
Arduino PLC-controllers PRO Opta WiFi Carrier 312In voorraad
171,14 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Micro PLC 8 Input 4 Output DIN Rail Mount 24 VDC 12 VDC Analog, Digital Relay Bluetooth, Ethernet, RS-485, USB Type-C, WiFi IP20 - 20 C + 50 C 84 mm x 70 mm x 61.1 mm
Arduino PLC-controllers PRO Opta Lite Carrier 260In voorraad
129,69 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Micro PLC 8 Input 4 Output DIN Rail Mount 24 VDC 12 VDC Analog, Digital Relay Ethernet, USB Type-C IP20 - 20 C + 50 C 84 mm x 70 mm x 61.1 mm
Industrial Shields PLC-controllers GateBerry PI - Raspberry PI 4B - 8GB RAM 5In voorraad
244,16 €
207,57 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Panel Mount 24 VDC 12 VDC I2C, RS-485 Gateberry 0 C + 60 C 91 mm x 71 mm x 6 mm
DFRobot PLC-controllers ESP32-S3-Based DMX512 Smart Lighting Controller
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
7In voorraad
50,74 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Panel Mount 24 V 12 V
Phoenix Contact PLC-controllers CATAN C1 EN 4In voorraad
2.991,92 €
Min.: 1
Veelv.: 1
PLC Module 14 Input 14 Output DIN Rail Mount 30 VDC 19.2 VDC Analog, Digital Ethernet CATAN - 5 C + 50 C
Siemens PLC-controllers CPU 1212C. AC/DC/RLY. 8DI/6DO 3In voorraad
313,55 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SM 1221 Digital Input . 16DI 3In voorraad
281,97 €
273,60 €
269,77 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Digital Input Module S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SB 1221 Signal Board. 8DI 24VDC 100kHz 6In voorraad
140,04 €
132,47 €
131,46 €
123,60 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SB 1222 Signal Board. 8DQ 24VDC 100kHz 7In voorraad
135,54 €
132,23 €
131,22 €
123,36 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SM 1222 Digital Output. 16DQ 1In voorraad
2Verwacht 3/12/2026
281,97 €
273,60 €
269,77 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Digital Output Module S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SM 1223 Digital I/O. 8DI/8RLY 2In voorraad
2Verwacht 17/12/2026
289,85 €
273,60 €
269,77 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Digital I/O Expansion Module S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SB 1223 Signal Board. 4DI/4DQ 24V 100kHz 5In voorraad
145,92 €
141,80 €
140,71 €
132,29 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SB 1232 Signal Board . 4AQ 3In voorraad
208,46 €
205,24 €
203,67 €
191,48 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SIMATIC S7-1200 G2 SB 1233 ANALOG I/O 2In voorraad
208,46 €
205,24 €
203,67 €
191,48 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SM 1233 Analog I/O. 4AI/4AQ 2In voorraad
2Verwacht 17/12/2026
544,10 €
513,58 €
Min.: 1
Veelv.: 1
S7-1200 G2
Siemens PLC-controllers SIMATIC S7-300, DIGITAL OUTPUT MODULE 1In voorraad
1.103,16 €
1.067,69 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Digital Output Module
Murrelektronik 56521
Murrelektronik PLC-controllers CUBE67+ BUSNODE, Profibus DP, Cube67+ BN-P 3In voorraad
762,14 €
Min.: 1
Veelv.: 1

IDEC PLC-controllers 3.8 PLC+HMI Color Sink Output
Het product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten op het gebied van OEM/EMS en design. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK.
3In voorraad
847,01 €
635,42 €
Min.: 1
Veelv.: 1
PLC + HMI 8 Input 4 Output Chassis Mount 24 VDC 24 VDC Transistor LED FT1A IP66 - 20 C + 55 C 116 mm x 77 mm x 61.6 mm
Phoenix Contact PLC-controllers AXL SE AI4 U -10-10 11In voorraad
166,53 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Analog Input Module Analog IP20 - 25 C + 60 C
Panasonic Industry PLC-controllers Programmable Controller FP7 CPU Unit 3In voorraad
1.302,90 €
Min.: 1
Veelv.: 1
DIN Rail Mount 24 V 5 V FP7 0 C + 55 C
Banner Engineering PLC-controllers DXM1200 Controller; DX80 Performance Gateway 2.4 GHz 65 mW; M7 Processor, 16MB Memory, LCD Display, IP67; Female M12 (D-Code Ethernet); Modbus RTU Client, Modbus TCP, Ethernet IP; External Antennas
Het product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten op het gebied van OEM/EMS en design. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK.
3In voorraad
574,06 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Wireless Controller Panel Mount 30 V 12 V LCD DXM1200 IP67 - 20 C + 60 C
Banner Engineering PLC-controllers DXM1200 Industrial Controller; Power: 12-30 V dc; IP67; Ethernet IP, Modbus TCP, Modbus RTU Client, Profinet; Female M12 (D-Code Ethernet)
Het product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten op het gebied van OEM/EMS en design. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK.
3In voorraad
556,42 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Wireless Controller Panel Mount 30 V 12 V LCD DXM1200 IP67 - 20 C + 60 C
Banner Engineering PLC-controllers DXM1200 Industrial Controller; Multihop Radio 900 MHz; Power: 12-30 V dc; IP67; Ethernet IP, Modbus TCP, Modbus RTU Client, Profinet; Female M12 (D-Code Ethernet)
Dit product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten die actief zijn op het gebied van grafisch design en OEM/EMS. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK. Om dit product uit de Verenigde Staten te mogen exporteren is aanvullende documentatie vereist.
2In voorraad
674,26 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Wireless Controller Panel Mount 30 V 12 V LCD DXM1200 IP67 - 20 C + 60 C
Banner Engineering PLC-controllers DXM1200 Industrial Controller: DX80 Performance Gateway 2.4 GHz; Power: 12-30 V dc; Ethernet IP, Modbus TCP, Modbus RTU Client, Profinet; Female M12 (D-Code Ethernet)
Het product is alleen beschikbaar voor zakelijke klanten op het gebied van OEM/EMS en design. Het product wordt niet verzonden naar consumenten in de EU of het VK.
3In voorraad
649,30 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Wireless Controller Panel Mount 30 V 12 V LCD DXM1200 IP67 - 20 C + 60 C