Ontwikkelingstools magnetische sensor

Resultaten: 352
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS Product Type Hulpmiddel is alleen voor de evaluatie van Werkvoedingsspanning Verpakken
SparkFun Ontwikkelingstools magnetische sensor The SparkFun Qwiic Micro MMC5983MA Magnetometer is a micro-sized 0.75in. by 0.30in. sensor that utilizes the highly sensitive triple-axis magnetometer by MEMSIC. We've attached the magnetometer IC onto an incredibly small Qwiic board form factor tha 209In voorraad
15,91 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Magnetometers 3.6 V
Melexis Ontwikkelingstools magnetische sensor Evaluation board for MLX92232/42/92 1In voorraad
123,37 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Evaluation Boards Portabe Latch and Switch MLX92232, MLX92242, MLX92292 Bulk
Broadcom / Avago Ontwikkelingstools magnetische sensor AEAT-9955 Eval Board 12In voorraad
75,22 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor AS5145B Motorboard 1In voorraad
35,22 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Evaluation Kits Magnetic Position Sensor AS5145B 3.3 V, 5 V Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor Demo Board 3In voorraad
75,13 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Demonstration Kits Magnetic Position Sensor AS5048 3.3 V, 5 V, 9 V
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor Adapter Board 13In voorraad
14,33 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor 8.5 Bit Rotary Pos Demo Board 1In voorraad
75,13 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Demonstration Boards Magnetic Position Sensor AS5132 9 V Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor Adapter Board 2In voorraad
15,14 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor AS5600 POTUINOshield 5In voorraad
46,96 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor 12-Bit Rotary Sensor Contactless Encoder 2In voorraad
146,74 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Reference Design Boards Magnetic Position Sensor AS5601 3.3 V Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor Socket Board 2In voorraad
98,61 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor Motorboard 7In voorraad
35,65 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor AS5x6x Eval Kit 4 Adapter Boards USB 1In voorraad
387,39 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Evaluation Kits Magnetic Position Sensor AS5161, AS5162, AS5261, AS5262 Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS CONS & IND 7In voorraad
40,12 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Boards Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS ATV 4In voorraad
33,62 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Boards 3D Magnetic Sensor DIR_INDICATOR2GO Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS CONS & IND 4In voorraad
44,84 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Adapters 2D Magnetic Sensor TLV493D-A1B6, TLE493D-A2B6, TLI493D-A2B6 Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS CONS & IND 1In voorraad
27,06 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Boards 3D Magnetic Sensor Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS CONS & IND 9In voorraad
27,12 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Boards 3D Magnetic Sensor POWER_DRILL2GO Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS CONS & IND 21In voorraad
14,02 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Boards Magnetic Position Sensor TLV493D-A1B6 Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS ATV 15In voorraad
28,24 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Boards 3D Magnetic Sensor TLE493D-A2B6 2.8 V to 3.5 V Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS ATV 13In voorraad
28,16 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Kits GMR Angle Sensor TLE5012B Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS ATV 8In voorraad
27,49 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Kits GMR Angle Sensor TLE5012B Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS ATV 7In voorraad
27,37 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Kits GMR Angle Sensor TLE5012B Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS ATV 4In voorraad
60,43 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Kits TMR Angle Sensor TLE5501 Bulk
Infineon Technologies Ontwikkelingstools magnetische sensor POSITION SENS CONS & IND 10In voorraad
26,83 €
Min.: 1
Veelv.: 1
Geen
Evaluation Kits GMR Angle Sensor TLI5012B Bulk